Ta akcja przyciągnie cię jak… magnes! Sięgnij po naturalną słodycz

Cukier trzcinowy

Już teraz w limitowanych opakowaniach cukru trzcinowego Dry Demerara marki Diamant znajdziesz kreatywne i zachęcające do przyrządzania oryginalnych napojów magnesy na lodówkę. Herbata jaśminowa z pianką cytrynową, gorąca czekolada z musem malinowym, espresso z mascarpone i migdałami, a może smoothie ciasteczkowo-dyniowe? Sprawdź, który napój na jesienne dni będzie twoim ulubionym.

Nierafinowany, naturalny cukier trzcinowy Dry Demerara ma delikatny, trzcinowy posmaku, który idealnie podkreśli smak jesiennych i zimowych napojów. Melasa nadaje mu ładny, brązowy kolor i oryginalny, karmelowy aromat. Co więcej cukier marki Diamant nie zawiera sztucznych aromatów, słodzików czy konserwantów – to naturalnie słodki dodatek w kuchni.

Diamant zaprasza do przygotowania kreatywnych napojów z wykorzystaniem cukru trzcinowego Dry Demerara. Do promocyjnych opakowań dołączono kreatywne magnesy na lodówkę. Magnesy kierują na kanał YouTube – Diamantowa Kuchnia, na którym zobaczysz filmy przedstawiające jak krok po kroku przygotować nie tylko pyszne, ale też atrakcyjnie podane napoje.

Cukier Dry Demerara to nowoczesny i modny sposób na osłodzenie espresso, herbaty, smoothie czy gorącej czekolady. Zbierz kolekcję czterech magnesów i ciesz się ich wyjątkowym smakiem.

Cena: 500 g / 4,56 zł

Pudełko. Cukier trzcinowy

Biuro Prasowe: Jagoda Konarska mob.: +48 728 405 287 e-mail: j.konarska@qualitypr.plQuality Public Relations ul. Rydygiera 8 bud. 24 (9 piętro) 01-793 Warszawa


Post Author: ekologiczny

Przez wiele lat patrzyłam na świat przez pryzmat konsumpcji, piękna i urody. W pewnym momencie, spojrzałam na świat inaczej. Zapytacie, jaki moment w moim życiu był tak przełomowy? Odpowiedź jest prosta: „Mleko bez laktozy". Całe lata babcia mówiła mi, że mleko jest zdrowe, ale życie się zmienia, my się zmieniamy - postanowiłam zmienić punkt widzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *